top of page

תלמידים מספרים

00fc7ef4-6fb6-4952-9c0a-562edca190a4.jpg
777d7a9f-4df4-44cc-ba7b-f52d8172c360.jpg

תמר
ממליצה בחום על לימודים בקוביה עם המורה ערן צירמן.
הלכתי לבדוק במספר מקומות בירושלים ורק כשהגעתי לפגישה עם ערן הרגשתי שמצאתי מקום. מקום עם יחס אישי, הרבה סבלנות ורצון שאצליח. ערן לא ויתר על להראות לי במה מדובר כדי שלא ארשם סתם (כבר עשה עליי רושם כשרצה לבדוק אם הגרפיקה בכלל מעניינת אותי ולא לשווק לי סתם) וכפי שצפיתי היה קורס באווירה טובה קורס מאוד מלמד גם בשיעור וגם מעבר.. תמיד אפשר להתקשר לערן אם נתקעים..הוא זמין ותמיד שמח לעזור.
גם אחרי הקורס כשכבר התחלתי לעבוד, ערן ליוה אותי ונתן עצות. הרגשתי שאני תמיד יכולה לקבל עזרה, גם כשכבר זה לא בהיה מתפקידו. ערן רוצה ושמח בהצלחת תלמידיו ולכן מלווה גם בהמשך וזה מה שהופך אותו למורה יחודי ששווה ללמוד אצלו!!

 


מיכל
הגעתי לקורס של מכללת הסדנא לעיצוב אחרי שעשיתי קורס עיצוב גרפי שממנו יצאתי מאוכזבת כיוון שנתן רק כלים טכניים של לימוד תוכנות אך בעצם לא הכשיר אותי להיות מעצבת. הקורס של  בסדנא לעיצוב שילב מראשיתו גם כלים של טכניקה וגם כלים של חשיבה עיצובית כחלק אינטגרלי מתכנית הלימוד וכלל הדרכה מקצועית כיצד להיכנס לעולם העיצוב הגרפי. הידע שרכשתי במסגרת הלימודים שכלל למידה של תוכנות עיצוב גרפי, הכנה לדפוס ופיתוח תפיסה עיצובית, הוא ידע משמעותי ופרקטי שסייע לי מאוד. לאורך הקורס התנסיתי בעבודה על פרויקטים שונים שאפשרו לי לתרגל הן את הצד הטכני והן את הצד העיצובי, כאשר התוצר הסופי הוא כמובן תיק עבודות מייצג ומרשים. הקורס התקיים במתכונת של קבוצה קטנה, דבר שאפשר לכל תלמיד ללמוד בקצב שלו ולקבל מערן ליווי אישי בשלב שבו הוא היה. ללימודים בקבוצה היה ערך מוסף גם ברמה המקצועית וגם ברמה האישית, כאשר מתוך הלימודים המשותפים התקיים משוב הדדי מפרה וכן התגבשה קבוצה שבמסגרתה נעזרנו זה בזה. 
מעבר לכל אלו, הניסיון הרב, המקצועיות והגישה של ערן אפשרו לי ללמוד המון, לפתח רעיונות וקו עיצובי משלי, ולקבל עצות מקצועיות חשובות, כל זאת תוך יחס אישי מעולה.

 


תימור
היה אדיר מלמד וכייף
ערן היה מקסים ללמוד איתך, הרחבת לי התחום בצורה בלתי רגילה, תמיד היית סבלני, ומאוד מקצועי. היה אחלה

 


ניצן
תודה לכולן היה שנה מדהימה למדתי מכל אחת משהו ובמיוחד מערן שאתה מורה ובן אדם מדהים סבלני מקשיב ואכפתי באמת תודה על הכלל

 


ירדן
היה כיף מאוד, מעשיר ומעניין!
תודה לכולן על יום בריחה מהמציאות
וכמובן לערן שהוביל את כולנו ביד רמה בהצלחה בהמשך! בהחלט אתגעגע..

 


רות
קורס בקבוצה קטנה עם יחס אישי לכל לומדת ולומד.
ערן מסביר את החומר בצורה בהירה ובסבלנות, 
עונה על שאלות שמתעוררות במהלך השיעור וזמין לפניות גם מעבר לשעות הלימוד בסטודיו.
ביקורת העבודות נעשית באווירה מכבדת שמעודדת למידה. ערן מגלה רגישות רבה לצרכי כל אחד ואחת מהתלמידים  ומקדם אותם בהתאם.

אורנה
איזה נס שפגשתי בך - כשחיפשתי מקום ללמוד דיברתי עם יותר מ־12 מקומות שונים ובסוף - אתה!
למדתי דברים מדהימים במשך הקורס ובעיקר יש לציין את הדרך המיוחדת בה אתה מלמד. הסבלנות שלך, החזרות שוב ושוב על הסברים, הידע הרב שיש לך בכל תחום, ובעיקר אהבתך את המקצוע שניכרת מאד באהבה שלך ללמד. זכיתי במורה נפלא!מרסל 
סיימתי קורס גרפיקה בסדנא לעיצוב בקוביה, אני רוצה להודות לך על היחס האישי והמקצועי הסבלנות וסובלנות שזיכיתי ממך באופן אישי. אתה מרצה נוח וכיף להיות תלמידה אצלך כי ידעת איך לעשות ההרמוניה בכיתה בה היו תלמידים צעירים ומבוגרים ביחד. הצלחת לחבר אותם בכיתה והביאת אותנו כולנו לאותו רמה זה עבודה, של מיומנות ומקצועות ביחד זה לא מובן מראש. זאת היית חווית לימודים שאי אפשר לשכוח בחיים,
חוויה כיפית עם מרצה ואנשים טובים. תודה לך ויישר כוח יערה
למדתי את הקורס השנתי בגרפיקה אצל ערן.
ממליצה מכל הלב! ערן הוא מורה מקצועי ומנוסה שמלמד כבר שנים וגם עוסק בגרפיקה בעצמו. חוץ מהמקצועיות והניסיון הוא נותן את כל הלב והנשמה לתלמידים.
קיבלנו בקורס ידע רחב גם בשימוש בתוכנות וגם בעיצוב עצמו. היינו קבוצה של 10 תלמידים וכל אחד קיבל יחס אישי ממש! כל שאלה קיבלה מענה, אם תלמיד פספס שיעור ערן ישב איתו באופן אישי והשלים לו את כל החומר בסבלנות. גם מעבר לשעות הלימודים ערן ענה על שאלות וסייע לכל אחד בפרוייקטים שלו. ההוראה הייתה ממש אישית ומותאמת. מעבר לכך גם נוצר הווי בקבוצה ואני נהניתי לבוא כל שבוע לשיעור כי היה פשוט כיף!
אל תפספסו! 

 


אביב
סיימתי את הלימודים שלי אצל ערן בערך לפני שנתיים, שנה מדהימה הייתה, למדתי כל כך הרבה בתחום העיצוב ולא רק, איך מדברים עם לקוחות, איך מסתכלים על העבודה שמקבלים ואיך מבצעים. השנה הייתה מהנה מאוד ומלאת חוויות, יצא לי להכיר כיתה שלמה של אנשים מדהימים ובמיוחד את המרצה המטורף שלנו, ערן שהוא בחור מדהים, מקצועי כל כך, חברותי וכיף לעבוד איתו.
אחרי שחזרתי מהטיול אחרי צבא ערן נתן לי לחזור לשיעורי רענון ללא עלות נוספת וללא שאלות ופשוט עזר ותמך.
מלבד השיעורים בכיתה ערן משקיע מזמנו האישי בשיחות טלפון, הודעות ומיילים ונותן תשובות לכל התלמידים.
אני ממליץ בחום על ערן כמרצה וכחבר שתמיד יהיה שם כשצריך גם אחרי שנתיים שסיימתי את הקורס, אין בעיה לבדוק עוד מקומות אחרים, גם אני בדקתי, אבל בוודאות לא תלמדו ותקבלו כל כך הרבה כמו אצל ערן

דנה

לקח לי הרבה שנים והתלבטויות להירשם לקורס גרפיקה ונראה לי שהוא בא לי בדיוק בזמן ושמחה שבחרתי בקורס שלך שהתאים לי בדיוק הקורס היה בשבילי מעין אי כזה של שקט עם קפיצה לעולם אחר - מהנה, צבעוני, עיצובי. קצת לפתוח את הראש לעולמות אחרים, להסתכלות אחרת על דברים, לאווירה אחרת, וגם להיזכר או לגלות מחדש שאני מאד אוהבת את העולם הגרפי־ויזואלי ונהנית ממנו.כמובן שגם למדתי המון...אני חושבת שהרבה מהדברים הם בזכותך - סגנון הקורס, האווירה, האיפשור, החיבור האישי. שמחתי מאד להכיר :)

bottom of page